Sprzęt letni

 

Części zamienne i wyposażenie dodatkowe

Dysponujemy szeroką gamą produktów zamiennych i wyposażenia dodatkowego do naszych modeli (systemy wyciągowe, amortyzatory, siedziska, ochraniacze na nogi i inne, części do kulonart).

 quadrix_00speedbike cc (2)
Rowery Off Road i Górskie

Posiadamy w sprzedaży szeroką gamę rowerów grawitacyjnych oraz o napędzie elektrycznym które sprawią, że szlaki górskie oraz leśne będą dostępne dla wszystkich, bez względu na niepełnosprawność. Solidna konstrukcja, najwyższa jakość, hydrauliczne hamulce tarczowe, 4 amortyzatory oraz najnowsze rozwiązania techniczne w połączeniu z bezpieczeństwem i praktycznością sprawią że będziesz mógł dotrzeć do miejsc o których dotychczas mogłeś tylko marzyć!

9. cimgo in action2
Cimgo

Bez względu na Twoją niepełnosprawność będziesz mógł odkrywać góry. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom model ten jest przeznaczony dla osób niepełnosprawnych również w stopniu ciężkim bez samodzielnej możliwości poruszania się. Osoba niepełnosprawna znajduje się w wygodnym siedzeniu kubełkowym (zapięta pasami) a pilot – osoba kierująca, w pozycji stojącej kontroluje prędkość i kierunek jazdy. Ciekawe kto ma więcej przyjemności z takiej jazdy…
Wyciągi: krzesełkowe oraz gondole
Osoby niepełnosprawne używające Cimgo: np. wysokie uszkodzenie rdzenia kręgowego, uszkodzenie mózgu, mózgowe porażenie dziecięce, dystrofia mięśniowa, inne choroby objawiające zaburzeniami funkcji kończyn dolnych i górnych, obniżeniem koordynacji.

10.Quadrix-Hand2 10.Quadrix h 10. Quadrix_Hand-
Quadrix

Rowery typu ‚off road’ przeznaczone dla osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie. Jeżeli chcesz spędzać czas z rodziną i znajomymi na leśnych przejażdżkach po nierównym terenie, a może pędzić w dół na ekstremalnych szlakach górskich w towarzystwie kolegów, my mamy to czego potrzebujesz! Na przejażdżki po nierównym terenie mamy modele o napędzie elektrycznym o zasięgu do 20 km na jednym ładowaniu.
Dla osób które ze względu na rodzaj niepełnosprawności mają problem z chwytem proponujemy adaptacje kierownicy tak aby był on w pełni funkcjonalny.
Wyciągi: krzesełkowe, talerzyki, orczyki gondole
Osoby niepełnosprawne używające Quadrix: np. uszkodzenie rdzenia kręgowego, amputacje, polio, inne choroby wpływające na zaburzenie funkcji kończyn dolnych

speedbike s
Handbike Speedbike

Rower napędzany rękoma, przeznaczony do jazdy rekreacyjnej po drogach asfaltowych. Posiadamy również wersję terenową – do jazdy po drogach szutrowych, leśnych i wyboistych.

 

junior handcycle
Handbike Junior

Rower ten jest przeznaczony dla niepełnopsrawnych dzieci ze sprawną obręczą barkową. Napędzany jest siłą ramion. Posiada regulacje siedziska oraz 7 przerzutek. Robiony jest indywidualnie na zamówienie, pod wymiar dziecka z uwzględnienim rodzaju niepełnosprawności oraz dodatkowych potrzeb. Możliwe są liczne adaptacje.

Document21 joelette 1
Wózek trekkingowy Joëlette

Jest to jednokołowy wózek przeznaczony do wycieczek górskich po szlakach wąskich i stromych, nie możliwych do przejechania na innych wózkach. Niezbędne jest asystowanie przez dwóch pomocników

wozek-plazawozek-basen
Wózek kąpielowy Sofao

Znajduje szerokie zastosowanie w basenach, plaży oraz centrach rehabilitacyjnych. Przeznaczony jest dla osób niepełnopsrawnych, które samodzielnie nie mogą korzstać z kompieli w basenach oraz morzu, a za pomocą Sofao jest to możliwe. Mamy tutaj opcję regulacji oparcia, i po kąpieli osoba niepełnosprawna ma możliwość wypoczynku na brzegu w komfortowej pozycji.

  hippocampe 1
Hippocampe

Wózek outdoorowy na plaże, basen i w teren. Jest świetnym rozwiązaniem dla niepełnosprawnych dzieci i dorosłych w terenie, jak i znajduje szerokie zastosowanie na basenach. Zapewnia swobodę poruszania się w wilgotnym środowisku, bez konieczności używania ‚codziennego wózka’ – wrażliwego na wodę i czynniki zewnętrzne. Zapewnia łatwy transport osoby niepełnosprawnej do basenu, pod prysznic.Składa się aby bez problemu zmieścić się w bagażniku samochodowym.

KLICK Electric_02 KLICK Electric_03 KLICK Electric Tetra_Power_04
Dostawka do wózka Kilck Electric

Dostawka do wózka Kilck Electric. Z przyjemnością prezentujemy Państwu najnowszą i najbardziej zaawawnsowaną dostawkę elektryczną. Charakteryzuje się ona niską wagą, kompaktowością,  szybkością i łatwością w montażu. Wszystko to sprawia, że jest ona bardzo poręczna i praktyczna w użytkowaniu. Dzięki specjalnemu systemowi jest możliwym zamontowanie jej do każdego wózka inwalidzakiego.  Unikalne połączenie sprawia że dołączenie/odłączenie to zaledwie sekundy i możliwe jest również przez osoby które nie mają pełnej siły i sprawności w rękach.  Samodzielność i odciążenie nadużywanych stawów obręczy barkowej to jedna z wielu zalet tej dostawki.  Mamy również  kierownicę dla tetraplegików.

Materiał:      aluminium

Silnik:           36V 250W ze wstecznym biegiem

Koło:             14 cali bieżnik terenowy lub szosa

Wyświetlacz: wielofunkcyjny LCD

Bateria:          Litowa

Max wymiar: W40cm xH90cmxD50cm

Waga:              7,9kg (bez baterii)

Zasięg:           25km-55km (zależne od baterii)

Dostawka jest dobierana indywidualnie aby spełnić wszystkie potrzeby (bateria, wysokość i głębokość kierownicy, większe koło, mocnieszy silnik, dodatkowe opcje). Profesjonalny montaż jest gratis.